time
з 9.00 - до 20.00 пн-сб
Вихідні та святкові за попереднім записом
time
м. Біла церква, вул. Турчанінова, 5
Ласкаво просимо

Про нас

Dental clinic
Dr. Shandra
пропонує весь спектр послуг та комплексний підхід до вирішення будь-яких завдань, а це гарантія здоров'я зубів і порожнини рота у всіх членів сім'ї.
slide
slide
slide
Наші досягнення
20
років
досвіду повного комплексу стоматологічних послуг
30
тисяч
наданих стоматологічних послуг
96
відсотків
звернення пацієнта за рекомендацією
9
лікарів
кваліфікованих лікарів
Наша корпоративна ідеологія
Шановні пацієнти, ми працюємо для вас і намагаємося допомогти Вам, а саме:
 • Надаємо кваліфіковану допомогу в будь-який зручний час
 • Допомагаємо при невідкладних станах
 • У вихідні та святкові дні працюємо за попереднім записом
 • Працюємо в режимі карантину з дотриманням всіх протиепідемічних заходів
 • Ми маємо цілий стерилізаційний комплекс
 • Затвердження всіх планів лікування головним лікарем
 • Обов'язковий прорахунок перед початком роботи
 • Зручні види оплати (готівковий і безготівковий).
 • Ми піклуємося про пунктуальність пацієнтів і лікарів.
icon
Місія компанії
Ми надаємо якісну, доступну та безпечну стоматологічну допомогу для дорослих та дітей, з використанням новітніх технологій, постійно вдосконалюємось та впроваджуємо інноваційні методи лікування.
icon
Цінності компанії
Ми прагнемо до досконалості. Ми поважаємо довіру, професіоналізм, традиції, креативність, ініціативність, відповідальність, відданість, результативність, командність. Ці правила і критерії - для наших лікарів-однодумців, що є членами нашої команди.
icon
Цілі компанії
Для нас на першому місці ЗДОРОВ’Я пацієнта і ЗДОРОВ’Я зубо-щелепної системи. Ми надаємо повний комплекс стоматологічних послуг високої якості на основі стандартів діагностики та лікування, високій кваліфікації нашого професійного персоналу, використовуємо новітні технології, якісний сервіс надання послуг, дбаємо про психологічний комфорт пацієнта.
Наша
корпоративна ідеологія
Experto crede. Вір досвідченому.
Етапи роботи
01
icon
Неправильний прикус у дитини
Первинна консультація. Перед записом на лікування обов’язково проводиться консультація. Вона за попереднім записом.
02
icon
Неправильний прикус у дитини
Пацієнт приходить в клініку на призначений час. Лікар проводить первинний огляд і, за потреби, призначає додаткові методи обстеження: прицільний рентген, панорамний знімок, комп’ютерну томографію, консультації суміжних спеціалістів: ЛОР, невропатолог та інші.
03
icon
Неправильний прикус у дитини
Після аналізу результатів додаткових методів обстеження, анамнезу (опитування пацієнта), огляду пацієнта лікар робить повний опис всіх проблем ротової порожнини і складає один або кілька планів лікування.
04
icon
Неправильний прикус у дитини
Відповідно до цього плану лікування на реєстратурі пацієнту зроблять попередній прорахунок, розкажуть всі етапи і терміни виконання, також зможуть пояснити суть кожної маніпуляції.
05
icon
Неправильний прикус у дитини
Далі пацієнт приймає рішення про запис на лікування: можливо зробити запис на візит відразу або по телефону. Призначаємо дати і години відвідувань.
06
icon
Неправильний прикус у дитини
Перед початком лікування пацієнту і лікарю необхідно підписати стандартну згоду на обстеження і лікування (затверджено Наказ МОЗ України від 14.02.2012 №110 із змінами від 08.08.2014 №549).
07
icon
Неправильний прикус у дитини
Пацієнт приходить вчасно на прийом до лікаря, лікар проводить певні заплановані етапи лікування, далі пацієнт на реєстратурі оплачує вартість виконаної сьогодні маніпуляції.
08
icon
Неправильний прикус у дитини
Після закінчення лікування пацієнт за бажанням отримує виписку з амбулаторної карти про весь курс проведеного лікування.
09
icon
Неправильний прикус у дитини
Згода.
Наша
команда
Персонал клініки я підбираю дуже ретельно, адже це люди, які несуть відповідальність за здоров'я моїх пацієнтів.
З Повагою головний лікар Шандра Віталій Вікторович
icon
Лікарі
Головний лікар photo Шандра Віталій Вікторович Головний лікар. Засновник клініки. Спеціалізація: ортопедична і терапевтична стоматологія Категорія вища photo Максимча Сергій Васильович Щелепно-лицьовий хірург, имплантолог Лікар стоматолог імплантолог photo Хорішко Віталій Георгійович Хірург стоматолог-імплантолог. Партнер клініки. Лікар стоматолог ендодонтист photo Лойко Віталій Володимирович Лікар-стоматолог-ендодонтист-мікроскопіст; проводить прийом дорослих пацієнтів Стоматолог-хірург-пародонтолог photo Шихматов Євген Олегович Стоматолог-хірург-пародонтолог. Проводить хірургічний прийом дорослих і дітей Лікар стоматолог photo Палієнко Ірина Анатоліївна Лікар-стоматолог проводить комплексний прийом дорослих пацієнтів і дітей Лікар стоматолог ортодонт photo Король Наталія Юріївна Лікар-стоматолог-ортодонт; успішно займається виправленням прикусу у дітей і дорослих Лікар стоматолог photo Петренко Тетяна Володимирівна Лікар-стоматолог: проводить комплексний прийом дорослих пацієнтів і дітей Лікар стоматолог photo Хайленко Наталія Юріївна Лікар-стоматолог: проводить прийом дітей і дорослих
Питання відповідь
icon icon
Навіщо встановлювати зубні імплантати?
icon icon
Відсутні зуби і зубні протези, що слабко фіксуються, змушують пацієнтів соромитись і не дають можливості повноцінно приймати їжу. На щастя сьогодні існує можливість не тільки замінити один відсутній зуб, але й відновити функцію і красу навіть повністю беззубих щелеп за допомогою імплантатів.
icon icon
Чи болюча процедура імплантації?
icon icon
Встановлення імплантатів безболісне і зазвичай проходить під місцевою анестезією. Одже, весь біль, який потрібно перенести під час імплантації - це ін'єкція анестезії. Після операції може залишатись набряк і невеликий ниючий біль в ділянці імплантації, але ці відчуття легко знімаються звичайними препаратами типу: німесил, імет, нурофен.
icon icon
Скільки часу триває імплантація?
icon icon
Все залежить від кількості імплантатів: на встановлення одного імплантата відводиться 10-20 хв, весь інший час відведений для візиту: очікування дії анестезії, накладання швів, розповідь лікаря про рекомендації після оперативного втручання.
icon icon
Для чого переліковувати к/к в неживому зубі?
icon icon
При неякісній первинній ендодонтії, особливо якщо зуб буде покриватися коронкою чи буде використовуватися як опорний зуб під мостоподібний протез. при наявності патологічного процесу, що візуалізується рентгенологічно і може супроводжуватись відповідною симптоматикою (біль ,припухлість ,позитивна перкусія, наявність нориці...).
icon icon
Що робити якщо забивається їжа?
icon icon
З цією проблемою потрібно звернутися до лікаря -стоматолога, щоб з'ясувати причину. Вони можуть бути різні, наприклад: зруйновані контакти зубів через скол реставрації, карієс (коронкової частини чи кореня зуба), можливий вже наявний парадонтальний карман і це вже парадонтологічна проблема, яку допоможе вирішити лікар-пародонтолог.
icon icon
Чому потрібно приходити на профілактичні огляди?
icon icon
Для профілактики до лікаря-стоматолога потрібно приходити двічі на рік. Адже всім відомо, що найкраще лікування - це профілактика. При огляді можна виявити проблему на початкових стадіях і попередити розвиток ускладнень, щоб зберегти функціонування зубо-щелепної системи пацієнтам, а також кошти, які вони витратять на лікування (дешевше пролікувати карієс, ніж пульпіт чи періодонтит зуба).
icon icon
Потрібно лікувати молочні зуби чи ні?
icon icon

На жаль, досі існує уявлення про те, що молочні зуби лікувати не потрібно.

Крім загальновідомих фактів ми розповімо Вам ще один, який, можливо, змусить задуматися і самим знайти відповідь на це питання, тому дочитайте до кінця, дорогі батьки!

Отже, з яких причин потрібно лікувати молочні зуби?

*Зуби, які уражені карієсом (не кажучи вже про зуби з діагнозом періодонтит і гнійним ексудатом) є джерелом постійної (!) інфекції в порожнині рота.

*Зубний біль - після прийому їжі або мимовільний буває і у дітей! Молочні зуби нічим практично не відрізняються від постійних. І мало хто з батьків радіє, коли у дитини щось болить, правда?

*якщо зуби не лікувати, а видаляти раніше часу - це може привести до ортодонтичних патологій (простими словами - порушення прикусу і зміни положення постійних зубів в зубному ряду).

*А тепер - ще одна причина, про яку ви можете не знати.

Це адентія постійних зубів (тобто відсутність зачатків постійних зубів). Це означає, що постійні зуби (один або кілька) НЕ проріжуться ніколи!

Як результат - молочні необхідно зберегти якомога довше. Можливо, вони прослужать все життя!

Якщо Ви дочитали це до кінця і задумалися - цю інформацію ми писали не дарма! Приходьте на консультацію і приводьте своїх найдорожчих малюків.

icon icon
Для чого потрібно робити п/г і як часто?
icon icon

Baжкодоступні місця в роті - це не вигадка маркетологів для реклами зубних щіток. Йдеться про проміжки між зубами, а також простір під яснами. Фахівці довели, що вичистити ці місця самостійно в домашніх умовах практично неможливо. Згодом, зубний наліт накопичується, утворюючи щільну плівку на зубах і зубний камінь, а це, в свою чергу, призводить до :

 • виникнення карієсу;
 • неприємного запаху з рота;
 • кровоточивості ясен;
 • чутливості зубів;
 • рухливості зубів, через руйнування зв‘язки.

Зняти такий наліт можливо вже тільки за допомогою професійної гігієни порожнини рота.

У нашій клініці - це система лікувально-профілактичних заходів, які направлені на профілактику виникнення і прогресування захворювань порожнини рота.

Виділяємо 4 основних етапи проведення професійної гiгiени порожнини рота:

 • Зняття зубного каменю (над’ясеневого і під‘ясеневого) із застосуванням ультразвукового скелера. Ультразвукова чистка зубів - це сучасний і безпечний метод профеcійної гігієни.
 • Зняття пігментованого зубного нальоту, 3’являеться від чаю, кави, вина і цигарок за допомогою содоструйного апарату Prophy Flex (Air Flow). Цей метод сьогодні вважається найбільш популярним і ефективним серед інших способів відбілювання зубів.
 • Зняття м'якого зубного нальоту, що утворюється від залишків їжі за допомогою спеціальної щіточки і пасти pізної абразивності.
 • Полірування зубної емалі після чистки за допомогою полірувальних гумок.

В нормі, навіть якщо нічого не турбує, професійну гігієну потрібно проводити 1 раз на 6 місяців. Якщо ж у Вас встановлена брекет-система, або ж Ви часто вживаєте каву-чай і палите - 1 раз на 3 місяці. Чому? Тому, що профілактика - набагато ефективніша і дешевша лікування.

icon icon
Ультразвукова чистка шкодить зубам?
icon icon

Що вам потрібно знати про чистку зубів за допомогою ультразвуку!?

Як це відбувається?

Стоматолог використовує скелер - цей апарат виробляє ультразвукові хвилі, які максимально безпечно для пацієнта знімає зубний камінь. Вони дроблять відкладення на мікрочастинки, які далі вимиваються водою. Ультразвукові хвилі знищують зубний камінь не тільки на видимих ​​ділянках зуба, але і під яснами. Чистка ультразвуком допомагає оголити і діагностувати карієс, який був «захований» під зубний камінь.

До переваг ультразвукової чистки зубів відносять:

 • безболісність,
 • безпечне і повне видалення зубних відкладень в невеликих пародонтальних кишенях і на поверхні зубів,
 • вплив виключно на проблемні ділянки,
 • можливість регуляції сили ультразвуку,
 • різноманітність наконечників, призначених для роботи на різних ділянках зубної поверхні,
 • висока гігієнічність процедури.

Коли потрібно бути обережним з ультразвукової чистки?

При наявності зубних протезів і імплантатів. Ультразвук може не лише зруйнувати мінералізовані відкладення на конструкціях, але і зіпсувати їх структуру. Такі ділянки краще очищати за допомогою Профіфлекс.

Всім тільки здорових посмішок!

icon icon
Чи нешкідливо відбілювати зуби? Скільки часу триває ефект після відбілювання?
icon icon
Відбілювання зубів - це безпепечна для здорових зубів косметична процедура. Ми рекомендуємо професійне відбілювання зубів під наглядом стоматолога. Ефект від відбілювання триває від 1,5 до 3х років. За умови дотримання "білої" дієти.
icon icon
З якого віку можливе відбілювання зубів?
icon icon
icon icon
Чи змінять колір реставраціїї на передніх зубах, якщо пити багато кави або чаю?
icon icon
Вживання великої кількості кави та міцного чаю - призведе до зміни кольору зубів, але це профарбовування нальоту, який утворюється на зубах, якщо недостатньо ретельно чистити зуби. Реставрації виконані з високоякісних матеріалів за всіма правилами і протоколами виробника - не змінюють свого кольору і не профарбовуються харчовими барвниками. Якщо з часом реставрації втратили свій блиск або стали тьмяними - просто запишіться на професійну гігієну і поліровку - цього буде достатньо, щоб зубки заблищали знову!
icon icon
Для чого використовують мікроскоп в стоматології?
icon icon
Мікроскоп допомагає знайти ранні стадії формування карієсу, побачити приховані каріозні ураження, знайти найменші тріщінки в зубах, роздивитись наявність додаткових каналів в коренях, допомагає при вилученні зламаних інструментів з кореневих каналів, полегшує їх розпломбування, та багато іншого. Діаметр кореневого каналу приблизно 1 мм. Мікроскоп дає збільшення в 25 разів. Зараз навіть не уявляю, як ми раніше справлялись зі складної ендодонтією (лікування кореневих каналів) без мікроскопа!
icon icon
Що таке повторна ендодонтія?
icon icon
Основна мета повторного лікування кореневих каналів (вторинної ендодонтії) полягає в усуненні причини, яка викликає запалення в кістковій тканині навколо кореня зуба (інфекція, що знаходиться в кореневому каналі, внаслідок неякісного попереднього лікування). Суть процедури: проходження кореневого каналу до верхівки кореня, розширення, дезінфекція і пломбування кореневого каналу щільним інертним матеріалом. Надалі за зубом потрібно спостерігати: робити рентгенівські знімки через 6, 12 і 24 місяці після пломбування каналів для того, щоб оцінити результат лікування.
icon icon
Що таке підготовка під протезування?
icon icon
Під час терапевтичної підготовки до протезування проводиться повна терапевтична санація (лікування) зубів і зубних рядів:
 • професійна гігієна - видалення над'ясеневого і під'ясеневого зубного каменю з поліруванням зубів і нанесенням фторвмісних препаратів;
 • усунення запальних процесів ясен і слизової оболонки ротової порожнини;
 • лікування карієсу і його ускладнень: пульпітів та періодонтитів;
 • за необхідності депульпування зубів, які підлягають протезуванню (видалення нерву і пломбування кореневого каналу)
icon icon
Що таке синус-ліфтинг і для чого його роблять?
icon icon
- Синус-ліфтинг - це оперативне втручання в бічних ділянках верхньої щелепи для створення більшого об'єму кісткової тканини для подальшого встановлення імплантатів. Проводиться під місцевою анестезією. Встановлення імплантатів можливо відразу або через 6 місяців.
icon icon
Що таке атрофія кісткової тканини і як це виправити?
icon icon
Атрофія - це зменшення об'єму кісткової тканини після видалення зубів. Зменшення розміру кістки часто заважає проведенню імплантації зубів. В таких випадках проводять процедуру кісткової пластики - аугментацію. Після цього оперативного втручання імплантати можливо встановлювати відразу або через 4 - 6 місяців.
icon icon
Скільки часу прослужить імплантат?
icon icon
Термін служби штучних зубів залежить від загального здоров'я пацієнта, від рівня гігієни, від характеру експлуатації, від того чи завершене комплексне протезування; факторами, що впливають на термін служби запротезованих імплантатів також є паління на вживання алкоголю. Якщо дотримуватись всіх рекомендацій лікаря - зубні імплатати - це пожиттєва інвестиція.
icon icon
Чи можливо виправити прикус у дорослому віці?
icon icon
Однозначно - ТАК :-)!! Прикус можливо виправити у будь-якому віці, адже зуби не припиняють свій ріст і розвиток протягом усього життя, до цього всього вони навіть можуть самі зміщуватись (непомітно). Тому виправити цю ситуацію можливо. У наш час багато дорослих наважується змінити свою посмішку! І тут немає нічого дивного чи сором'язливого. Чому б не змінити частинку себе, якщо про це мріяли все життя?! Я з радістю надам Вам свою консультацію з приводу Ваших проблем. І знайте, що все - МОЖЛИВО!!
icon icon
Це боляче - лікування брекет-системами?
icon icon
- Самі брекети встановлювати неболяче! Але після фіксації, коли дуга активується і починає діяти на брекети, відбувається незначний рух самих зубчиків, тому больові відчуття будуть присутні, але це буде не гострий біль, а більш тупий, ниючого характеру. І з кожним днем він буде зменшуватися і зменшуватися. В цей час можливо прийняти будь-які знеболюючі, за потреби.
icon icon
Як довго носити брекети?
icon icon
На жаль, немає чарівних брекетів, які за один день вирівняють всі ваші зубки. Тривалість носіння залежить від вашого клінічного випадку, тобто, від ситуації, яка у вас є в порожнині рота, від того, чи потрібно видаляти зуби чи ні, від віку., в молодшому віці зубки рухаються швидше. Термін лікування може бути від 6 місяців до 4 років.
icon icon
Чому виникає кровоточивість ясен?
icon icon
Кровоточивість ясен під час чистки зубів або прийому їжі виникає від зубних відкладень, а також від запальних процесів: гінгівіт - запалення ясен або пародонтит - якщо запальний процес уже поширився на тканини пародонту. Для постановки діагнозу і з метою призначення правильного лікування потрібно записатись на консультацію до лікаря-гігієністя або пародонтолога. Консультація за попереднім записом.
icon icon
Видаляти зуби - це боляче і страшно.
icon icon
Ні. Більшість пацієнтів, які були у мене на прийомі, мали страх перед видаленням, який отримали завдяки розповідям знайомих або родичів. Я допомагаю побороти ці відчуття перед видаленням, а також використовую ефективну і безболісну анестезію. Також я використовую PRF-методику (плазмотерапія) для пришвидшення і менш болючого заживлення після видалення.
icon icon
Чи можливо вилікувати пародонтит?
icon icon
 
 
Матеріали
Матеріали
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація:
*
*
*
*
*
Я представляю компанію