time
з 9.00 - до 20.00 пн-сб
Вихідні та святкові за попереднім записом
time
м. Біла церква, вул. Турчанінова, 5
Ласкаво просимо

Імплантація

Що таке імплантація?
Зубний імплантат - це штучний корінь, який встановлюється в кістку на місце відсутнього зуба.
icon icon Записатися на прийом
icon iconПошук лікаря
slide
Імплантація
Імплантація
photo
Коронка
Зовнішня верхня частина зуба покрита коронкою для досягнення гарного естетичного результату.
photo
Абатмент
Титановий компонент, забезпечує належну посадку коронки на імплантант.
photo
Імплантант
Штучний титановий корінь, який встановлюється в кістку на місце відсутнього зубу.
Встановлення імплантатів безболісне і зазвичай проходить під місцевою анастезією. Після операції може залишатися набряк і невеликий біль в залежності від конкретних обставин. Зазвичай операція з імплантації триває 30-40 хвилин. Період остеоінтеграції після імплантації верхньої щелепи становить 4-6 місяців, нижньої 3 місяці. У будь-якому випадку, перiод лікування може відрізнятися в залежності від індивідуальних особливостей.
Після остеоінтергації (приживлення) імплантата встановлюється формувач ясен, він дозволяє яснам прийняти природну форму і гарантує відмінний естетичний результат.
Далі - протезування на імплантаті: встановлення металокерамічної або безметалевої коронки
 
Лікарі
Головний лікар photo Шандра Віталій Вікторович Головний лікар. Засновник клініки. Спеціалізація: ортопедична і терапевтична стоматологія Категорія вища photo Максимча Сергій Васильович Щелепно-лицевий хірург, імплантолог Лікар стоматолог імплантолог photo Хорішко Віталій Георгійович Хірург стоматолог-імплантолог. Партнер клініки. Лікар стоматолог ендодонтист photo Лойко Віталій Володимирович Лікар-стоматолог-ендодонтист-мікроскопіст; проводить прийом дорослих пацієнтів Стоматолог-хірург-пародонтолог photo Шихматов Євген Олегович Стоматолог-хірург-пародонтолог. Проводить хірургічний прийом дорослих і дітей Лікар стоматолог photo Палієнко Ірина Анатоліївна Лікар-стоматолог проводить комплексний прийом дорослих пацієнтів і дітей Лікар стоматолог ортодонт photo Король Наталія Юріївна Лікар-стоматолог-ортодонт; успішно займається виправленням прикусу у дітей і дорослих Лікар стоматолог photo Петренко Тетяна Володимирівна Лікар-стоматолог: проводить комплексний прийом дорослих пацієнтів і дітей Лікар стоматолог photo Хайленко Наталія Андріівна Лікар-стоматолог: проводить прийом дітей і дорослих
Питання-відповідь
icon icon
Навіщо встановлювати зубні імплантати?
icon icon
Відсутні зуби i зубні протези, що слабо фіксуються, змушують багатьох людей цуратися активного соціального життя. На щастя сьогодні існує можливість не тільки замінити один відсутній зуб, але і встановити функцію і красу навіть повністю беззубих щелеп. Дізнайтеся у свого стоматолога про різні варiанти лікування у Вашій ситуації.
icon icon
Чи болюча процедура імплантації?
icon icon
Встановлення імплантатів безболісне і зазвичай проходить під місцевою анестезією. Одже, весь біль, який потрібно перенести під час імплантації - це ін'єкція анестезії. Після операції може залишатись набряк і невеликий ниючий біль в ділянці імплантації, але ці відчуття легко знімаються звичайними препаратами типу: німесил, імет, нурофен.
icon icon
Що таке атрофія кісткової тканини і як це виправити
icon icon

Якщо у Вас спостерігається атрофія кісткової тканини, то це говорить про те, що її об'єм зменшився. Як правило, це траплясться nісля видалення зуба, оскільки навантаження за рахунок кореня зникло. Зменшені розміри кісткової тканини дуже часто перешкоджають проведенню імплантації зубів, оскільки закріпити імплантат у невелику за обсягом кістку практично неможливо.

Вирішити дане питання можна кількома способами:

  • за допомогою синус-ліфтингу
  • за допомогою кісткової пластики
icon icon
Скільки часу прослужить iмплантат?
icon icon

Термін служби штучних зубів залежить від загального здоров'я пацієнта, від рівня гігієни, від характеру експлуатації, від того чи завершене комплексне протезування; факторами, що впливають на термін служби запротезованих імплантатів також є паління та вживання алкоголю. Якщо дотримуватись всіх рекомендацій лікаря - зубні імплатати - це пожиттєва інвестиція.

icon icon
Чи можна провести імплантацію одночасно з СЛ?
icon icon

Так. Можна, але не завжди. Якщо є достатній об’єм власної кістки для фіксації імплантату, в цьому випадку можна поєднати дві операції в одну. Це, безперечно є перевагою, оскільки ми уникаємо додаткового післяопераційного періоду, та скорочуємо терміни лікування. Умовно вважаємо, що достатній об’єм кістки - це 5 мм. У випадку якщо таких умов немає, то краще розділити ці маніпуляції на дві окремі, з метою досягнення гарного результату.

icon icon
Чому втрачається кістка?
icon icon

Втрата кістки обумовлена декількома факторами. Зазвичай вони поєднуються. Кістка людини завжди знаходиться в стані розсмоктування та утворення нової. В середньому, в здорової людини за 7 років кісткова тканина повністю оновлюється. Якщо ділянка кістки втратить навантаження, то процеси утворення нової будуть відставати від процесів розсмоктування. Також, зменшення об’єму кістки може бути пов’язане з травматичним видаленням зуба, або наявністю запалення навколо зуба ще до його видалення. Індивідуальні анатомічні особливості мають зна

 
 
 
Матеріали
Матеріали
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація:
*
*
*
*
*
Я представляю компанію