time
з 9.00 - до 20.00 пн-сб
Вихідні та святкові за попереднім записом
time
м. Біла церква, вул. Турчанінова, 5
Ласкаво просимо

Синус-ліфтинг

Що таке Синус-ліфтинг?
Це операція для збільшення об’єму кісткової тканини на верхній щелепі в задніх її відділах.
icon icon Записатися на прийом
icon iconПошук лікаря
slide
Імплантація
Синус-ліфтинг
Операція, яку часто пропонує хірург-стоматолог пацієнтам у якості підготовки, або одночасного проведення імплантації.
Лікарі
Головний лікар photo Шандра Віталій Вікторович Головний лікар. Засновник клініки. Спеціалізація: ортопедична і терапевтична стоматологія Категорія вища photo Максимча Сергій Васильович Щелепно-лицевий хірург, імплантолог Лікар стоматолог імплантолог photo Хорішко Віталій Георгійович Хірург стоматолог-імплантолог. Партнер клініки. Лікар стоматолог ендодонтист photo Лойко Віталій Володимирович Лікар-стоматолог-ендодонтист-мікроскопіст; проводить прийом дорослих пацієнтів Стоматолог-хірург-пародонтолог photo Шихматов Євген Олегович Стоматолог-хірург-пародонтолог. Проводить хірургічний прийом дорослих і дітей Лікар стоматолог photo Палієнко Ірина Анатоліївна Лікар-стоматолог проводить комплексний прийом дорослих пацієнтів і дітей Лікар стоматолог ортодонт photo Король Наталія Юріївна Лікар-стоматолог-ортодонт; успішно займається виправленням прикусу у дітей і дорослих Лікар стоматолог photo Петренко Тетяна Володимирівна Лікар-стоматолог: проводить комплексний прийом дорослих пацієнтів і дітей Лікар стоматолог photo Хайленко Наталія Андріівна Лікар-стоматолог: проводить прийом дітей і дорослих
Питання-відповідь
icon icon
Що це таке, і для чого необхідне таке втручання?
icon icon

Sinus lift - з лат. Sinus - порожнина, lift - піднімати. Це операція для збільшення об’єму кісткової тканини на верхній щелепі в задніх її відділах, з метою подальшого проведення імплантації в цій ділянці. Є декілька варіантів проведення такої операції - це вертикальний (закритий) та горизонтальний (відкритий) синус ліфтинг (далі СЛ). Для кожного з них є свої показання до проведення, які визначає лікар на прийомі при проведенні обстеження пацієнта та плануванні роботи.

Закритий синус-ліфтинг - це підняття гайморової пазухи через підготовлене місце для встановлення імплантату. Проводиться у випадках, коли є необхідність незначного підняття дна гайморової пазухи, здебільшого ця висота не перевищує діаметр імплантату, який планується встановити. Такий варіант є менш травматичний і дозволяє виконати всі маніпуляції в один прийом.

Відкритий синус-ліфтинг - це підняття дна гайморової пазухи через спеціально створене вікно збоку на яснах, в місці де відсутній зуб. Такий варіант проведення(!) є більш широким, що дозволяє провести нарощування кістки в значно більшому об’ємі. Водночас є більш травматичним.

icon icon
Чи можна провести імплантацію одночасно з СЛ?
icon icon
Так. Можна, але не завжди. Якщо є достатній об’єм власної кістки для фіксації імплантату, в цьому випадку можна поєднати дві операції в одну. Це, безперечно є перевагою, оскільки ми уникаємо додаткового післяопераційного періоду, та скорочуємо терміни лікування. Умовно вважаємо, що достатній об’єм кістки - це 5 мм. У випадку якщо таких умов немає, то краще розділити ці маніпуляції на дві окремі, з метою досягнення гарного результату.
icon icon
Чи завжди можна провести синус-ліфтинг?
icon icon

Операцію СЛ можна проводити, якщо немає протипоказань, таких як:

  • гайморит (гострий або хронічний)
  • наявність стороннього тіла в гайморовій пазусі
  • загально-соматичні захворювання (цукровий діабет - декомпенсована форма, гормональні порушення, онкологічні та аутоімунні захворювання та ін)
  • променева чи хіміотерапія в період проведення та 6 міс після закінчення курсу
  • вагітність чи грудне вигодовування
icon icon
Як проходить операція?
icon icon

Синус-ліфтинг проводиться під місцевим знеболенням (як для видалення зуба). В місці відсутнього зуба, створюється доступ до гайморової пазухи. Відшаровується слизова оболонка. Вноситься кістковий матеріал. Накладаються шви. Обов’язковим є прийом лікарських препаратів. Це антибіотики, протизапальні, антигістамінні та пробіотики. Післяопераційний період триває 5-7 днів. Якщо СЛ є досить об’ємним, то подальша імплантація планується через 6-8 місяців. У випадку одночасної імплантації через півроку можна проводити виготовлення коронки з опорою на імплант.

 
 
 
Матеріали
Матеріали
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація:
*
*
*
*
*
Я представляю компанію